Vítejte na stránkách rock revivalové skupiny

Second Hand 1030x330

Kapela SECOND HAND – KABÁT revival z Rusavy u Bystřice pod Hostýnem hraje nejznámější "pecky" české nejpopulárnější rockové formace KABÁT. Repertoár skladeb je složen z posluchači nejžádanějších skladeb a tvoří tak výběr z toho nejlepšího, co KABÁT vytvořil.

Second Hand banner

Na náš koncert zveme nejen ty, kteří na této kapele vyrůstali a jsou jejími velkými fandy, ale určitě i ostatní, kteří KABÁT někdy zaslechli a jejich hudba jim není lhostejná. Snažíme se vytvořit na našem koncertu takovou atmosféru, aby jste měli alespoň trochu pocit, že jste na koncertu samotných KABÁTU. Jestli se s námi budete dobře bavit, je náš hlavní úkol splněný - předvést skvělou hudbu kapely KABÁT, pobavit vás a třeba i získat nové příznivce pro tuhle úžasnou skupinu.

4fe479a1 daa2 4baa b4ec a611317d5128

Vystupujeme na festivalech, motorkářských srazech, v rockových klubech, dnech obcí, revivalových přehlídkách, firemních večírcích, dnech pivovarů, soukromých narozeninách i na svatbě.

Délka vystoupení se pohybuje v rozmezí 45minut až 2hodin dle přání pořadatele akce.

 foto banner

Pozvánka na aktuální vystoupení

Second Hand 1030x330

 

 6.6.2020

Kuřim

Aktuální novinka

 

  •  12.3.2018  -  Video z Přerova...

Na tomhle odkaze ( https://www.youtube.com/watch?v=-1l47VWJP5o ) se můžete mrknout na naše video z vánočních oslav, které se konaly v Přerově :-)

 

novinka 1

  • 7.2.2018  -  Vystoupení 2018...

Do sekce vystoupení jsme přidali seznam nejbližších koncertů, kde si nás můžete poslechnout. Tak to omrkněte a určitě se ukažte, těšíme se na Vás :-)

novinka 1

  • 20.9.2016  -  Video z Prachatic...

Na tomhle odkaze ( https://www.youtube.com/watch?v=7S7MjTGW2Fk ) se můžete mrknout na naše video z Pivních slavností, které se konaly v Prachaticích :-)

Oblíbené odkazy

imagesVždy aktuální informace naleznete také

na našem facebokovém profilu!